Slēpošana Slovākijā: ceļojums ar "Premium" klases Kemperi un visām ērtībām - 193 €

Iepazīstinām Jūsu ceļojumu ar “Premium” klases kemperi slēpošanai Slovākijā! Izbaudiet slēpošanas priekus ar visām ērtībām, ceļojot 7 dienas ar kemperi tikai par 193 € vienai personai. Šis unikālais ceļojums aicina visus slēpošanas entuziastus piepildīt savus ziemas sapņus un piedzīvot brīnumaino ceļojuma prieku. Iegādājieties ceļojumu tagad un ļaujiet slēpošanas piedzīvojumiem sākties!

Vienai personai:

193 € 

Periods:6 naktis (7 dienas)
Vienai personai par ceļojumu, ceļojot četratā.
Kopējā ceļojuma cena: 772 €
Piedāvājums pastāv spēkā līdz 2024. gada 29. februārim.

REZERVĒT TAGAD

E-pastu

noma@kemperi365.lv

Telefonu

+371 277 88 365

Ceļojumā iekļauts:

 • 4 vietu premium klases kemperis
 • 2 gāzes baloni
 • 4000 km ceļojumam
 • Trauku komplekts 4 cilvēkiem ar kafijas automātu
 • 4 gultas veļas komplekti
 • Inverters
 • Jūsu ceļojuma izmaksas:

 • Papildus izdevumi
 • Personīgie izdevumi;
 • Veselības apdrošināšana;
 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Papildus kilometri dienā (100 km + 25,00 Eur)
 • Kempinga stāvvietas maksa
 • Degviela
 • Ceļojums ar Kemperi – ērtāk nekā daudzviet viesnīcās

  2022.-2023. gada pusintegrētie kemperi – Premium klases modeļi ar panorāmas lūku jumtā garantē neaizmirstamus skatus un dabīgu dienas gaismu dzīvojamajā telpā. Plašas ieejas durvis, daudz vietas bagāžas nodalījumā. Ēdamzonas zonā ir 4-5 sēdvietas, kā arī 2-5 guļvietasalē. Ērta  virtuve ar ledusskapi, izlietni, trīs  gāzes degļu plīti. Plaša tualetes un dušas telpa. Visi kemperi ir vadāmi ar B kategoriju.

  Ceļojuma maršruts

  1. diena | Rīga – Varšava

  Izbraukšana no Rīga apmēram plkst. 09:00. Ceļojums caur Lietuvu, Poliju. Ceļojums ilgs apmēram 10 stundas, neieskaitot pārtraukumus. Ceļā, protams, būs pārtraukumi, lai apstātos atpūtas vietās, paēstu vai iepirktos. Vakarā sasniegsiet Varšavu. Naktsmītne kempingā netālu no Varšavas. Vakariņas Vecpilsētā. Varšavas Vecpilsēta ir UNESCO pasaules mantojuma viens no skaistākajiem senajiem pilsoņu rajoniem Eiropā. Noteikti apmeklējiet.

  Ieteikumi apskatīt
  Varšavas karaliskā pils
  Varšavas vecpilsēta

  Autostāvvieta
  Warsaw – Wybrzeże Gdańskie
  Vairāk brīvu stāvvietu.
  Noklikšķiniet šeit.

  2. diena | Varšava – Krakova – Tatranská Lomnica (galamērķis)

  Tālāk brauciet cauri Polijai Krakovas virzienā uz Tatranská Lomnicu Slovākijā. Brauciens cauri Polijai ilgst aptuveni 6 stundas, neskaitot pieturas. Iesakām no rīta pēc brokastīm kemperī doties no Varšavas uz Krakovas pusi. Noteikti veltiet dažas stundas, lai iepazītu pārsteidzoši skaisto vēsturisko Krakovas pilsētu. Krakovas vizītkarte ir lieliskā vecpilsēta, kurā atradīsiet lielāko viduslaiku laukumu Eiropā un pat pasakainu pili ar skatu uz upi. Vakarā jūs sasniegsiet galamērķi Tatranska Lomnica. Nakšņojiet kempingā ar skatu uz kalniem, netālu no ciemata. Ērtāko kempingu varat atrast, klikšķinot šeit.

  Ieteikumi apskatīt
  Krakovas vecpilsēta|
  Veļičkas sāls raktuves
  Vāveles katedrāle

  Pusdienas
  Restorāns WeseleAkademia
  Restorāns  Esterante

  3 – 5. diena | Slēpošana un izklaide Slovākijā

  Slēpošana Tatros. Tatru kalni ir lielākie kalni Eiropā, kas atrodas starp Poliju un Slovākiju. Kalnos ir daudz slēpošanas kūrortu, kas piedāvā dažādus slēpošanas un snovborda maršrutus.

  Tatras Lomnica (Tatranska Lomnica): Šis slēpošanas kūrorts atrodas skaistajā Augsto Tatru dabā un piedāvā iespaidīgākās nogāzes, no kurām lielākā un garākā Slovākijā ir Lomnicke. Jūs varat slēpot no 2190 metriem virs jūras līmeņa līdz pat Tatranská Lomnicai, veicot vertikālu nobraucienu 1300 metrus. Tatranská Lomnica tiek uzskatīta par Augsto Tatru centru. Tas ir viens no lielākajiem, augstākajiem un skaistākajiem ciemiem Tatros. Tatranská Lomnica slēpošanas kūrorts ar augstāko un stāvāko nogāzi (Lomnicke sedlo) apmierinās pat visprasīgākos slēpotājus. Šis slēpošanas kūrorts ir piemērots arī iesācējiem un vidējiem slēpotājiem. Sniegs kalnā turas 5 mēnešus, tāpēc daudzi cilvēki izbauda pavasara slēpošanu Augstajos Tatros.

  Tatranska Lomnica ir viens no populārākajiem slēpošanas kūrortiem Slovākijas Tatros. Tomēr, pat ja jums ir apnicis slēpot, Tatranska Lomnica joprojām var piedāvāt daudz jautrības un aizraušanās.

  Ko darīt Tatranska Lomnicā ziemā, izņemot slēpošanu?

  Braukšana ar ragaviņām ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas justies kā īsti kalnu slēpotāji. Stary Smokovec ir 2,5 km gara kamaniņu trase, kas piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem.

  Ledus skulptūru parki ir lieliska vieta, kur apbrīnot ziemas skaistumu. Tatranska Lomnica pilsētā ir ledus skulptūru parks, kur tās tiek veidotas katru gadu jaunas skulptūras no ledus un sniega.
  Ūdens parki ir lielisks veids, kā atpūsties pēc aktīvas dienas kalnos. Akvaparkā Tatralandia ir dažādi baseini, saunas, slidkalniņi un citas izklaides.

  Pārgājieni ir lielisks veids, kā iepazīt dabu un baudīt skatu uz kalniem. Tatranska Lomnica apkārtnē ir pieejami daudzi pārgājienu maršruti, kas piemēroti dažādām spējām.

  Karstie termālie baseini – Slovākijā ir pat 15 termālie avoti. No zemes dzīlēm izplūstošām straumēm ir ārstnieciska iedarbība uz ķermeni un prātu. Un svaigs kalnu gaiss un sniegotās virsotnes tikai pastiprina avotu ietekmi. Apgulieties kūpošajā āra baseinā un izbaudiet mirkli. Vrbovas avots ir slavens kā viens no spēcīgākajiem dziedniecības līdzekļiem visā Centrāleiropā.
  rgājiens uz Lomnicky Štít – Lomnicky Štít ir augstākais kalns Slovākijas Tatros. Uz tās virsotni ved vairākas dažāda garuma un sarežģītības pārgājienu takas. Ja esat gatavs izaicinājumam, varat uzkāpt virsotnē ar kājām. Ja vēlaties izbaudīt lielāku komfortu, varat uzbraukt ar trošu vagoniņu.
  Pastaiga gar Slovākijas Tatros lielākā ezera Štrbské Ples krastiem. Ezera krastā ir daudz viesnīcu, restorānu un citu izklaides vietu. Štrbské Pleso ir lieliska vieta pastaigām, slēpošanai un citām ziemas aktivitātēm

  Ieteikumi apskatīt
  Belianskas alas
  Karstie termālie baseini
  Lomnicka vairoga virsotne
  Akvaparks Tatralandia

  Vietas, kur ēst
  Restorāns Stara mama
  Bongusto Caffe’ Tatry
  Zeruča hut

  6 – 7. diena | Ceļojums mājup uz latvia

  Atgriešanās Rīga. Atpakaļceļš uz Rīga aizņem apmēram 11 stundas, neskaitot pieturas un nakšņošanu.
   Ja ceļojat ar bērniem, ieteicams vairāk laika ieplānot pieturām un izklaidēm.

  Ceļojums ar Kemperi – ērtāk nekā daudzviet viesnīcās

  2022.-2023. gada pusintegrētie kemperi – Premium klases modeļi ar panorāmas lūku jumtā garantē neaizmirstamus skatus un dabīgu dienas gaismu dzīvojamajā telpā. Plašas ieejas durvis, daudz vietas bagāžas nodalījumā. Ēdamzonas zonā ir 4-5 sēdvietas, kā arī 2-5 guļvietasalē. Ērta  virtuve ar ledusskapi, izlietni, trīs  gāzes degļu plīti. Plaša tualetes un dušas telpa. Visi kemperi ir vadāmi ar B kategoriju.

  REZERVĒT TAGAD

  E-pastu

  nuoma@kemperiai365.lt

  Telefonu

  +370 699 22699

  Tīmekļa lapā

  https://www.kemperiai365.lt/

  Lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas kvalitāti mūsu vietnē kemperiai365.lt, tiek izmantotas sīkdatnes statistikas vajadzībām. Vairāk informācijas par privātuma politiku un sīkdatnēm varat atrast šeit.