Ceļošana pa skaistākajiem Ziemassvētku tirdziņiem ar kemperi: unikāla pieredze uz riteņiem

Veids:Izklaide

Attālums:2757 km

Sarežģītība:1

Google Maps saite

Domājot par Ziemassvētkiem, mēs parasti iztēlojamies siltu istabu, ģimenes satikšanos un dāvanu maisiņus. Bet kā būtu, ja šī gada brīvdienas mainītu ar piedzīvojumu uz riteņiem? Iedomājieties, ka ceļojat pa skaistākajiem Ziemassvētku tirgiem Eiropā ar ērtu kemperi. Tas nav tikai atvaļinājums; tas ir īsts brīnums uz riteņiem, un atmiņas paliks visu mūžu.

Maģiskā Viļņa: Svētku pasaka vecpilsētā

Ceļojumu sākam ar kaimiņvalsti Lietuvu, dodoties galvaspilsētas Viļņas virzienā, iesaiņota kā skaistākā Ziemassvētku dāvana. Šeit Jūs sagaida šokolādes smarža un Viļņas Zaļie Ziemassvētki. Kur vēl jūs varat redzēt pilsētu, kurā vēsture un tradīcijas saplūst skaistā Ziemassvētku pasakā? Pēc pastaigas pa burvīgo Viļņas vecpilsētu, mēs aicinām jūs sākt savu kemperu ceļojumu pa skaistākajiem Ziemassvētku tirgiem Eiropā. Tālāk virzāmies uz Polijas galvaspilsētu Varšavu.

Ziemassvētku tirdziņi Varšavā: svētku rosība Polijā

Varšava ir ne tikai galvaspilsēta, bet arī Ziemassvētku tirdziņu epicentrs. Šis bezmaksas pasākums, kas notiek katru gadu, piesaista tūkstošiem apmeklētāju no visas pasaules. Vilanovas gaismas festivāls valdzina ar tūkstošiem Ziemassvētku lampiņu, skulptūru un dzērienu, savukārt Austrumu Ziemassvētku tirdziņš Āzijas un Klusā okeāna muzejā ļauj iepazīt dažādas kultūras un iegādāties unikālas dāvanas. Tirgus laukums kļūst par brīnišķīgu amatniecības, Ziemassvētku rotājumu un gardu dzērienu un ēdienu paradīzi. Iegremdējieties svētku gaisotnē un dodieties maģiskos dāvanu meklējumos Varšavā!

Berlīne: Gendarmenmarkt – Ziemassvētku karaliene

Turpinām ceļu uz Vācijas galvaspilsētu Berlīni. Un, protams, mūsu mērķis ir Ziemassvētku tirdziņš. Galu galā vācieši ir slaveni ar vienu no dziļākajām tradīcijām šajos tirgos! Pilsētas ir izgreznotas, tirgotāji stāv rindā, piedāvājot visādus labumus, un ar gardumu smaržu pietiek, lai kādam reibtu galva. Pilsētā darbosies desmitiem tirdziņu, tāpēc brīvajā laikā varēsiet klejot, baudīt un degustēt. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties kaut ko tradicionālu, modernu vai pilsētnieciskāku, ikviens atradīs kaut ko īpašu. Berlīne jau ir piepildīta ar karstvīna, grauzdētu mandeļu un Ziemassvētku tirdziņu aromātu katrā galvenajā laukumā, kur var iegādāties, baudīt un nogaršot. Berlīnē katru gadu notiek vairāk nekā 80 Ziemassvētku tirdziņi, un par skaistākajiem tiek atzīts Gendarmenmarkt un Spandau netālu no Šarlotenburgas pils. Lielākajā tirgū netālu no Berlīnes rātsnama, ap Neptūna strūklaku, varat slidot, braukt ar ponijiem un panorāmas ratā aplūkot Berlīni no augšas. Potsdamas laukumā uz riepas var noslīdēt lejā no kalna, savukārt Aleksandra laukumā, uzkāpjot vējdzirnavām līdzīgas mājas galā, iedzert kādu dzērienu.

Drēzdene: Ziemassvētku tirdziņš Vācijā

Drēzdenes “Striezelmarkt” ir vecākais Ziemassvētku tirdziņš Vācijā, kas datēts ar 1434. gadu. Ierodoties Drēzdenē, jūs iekļūstat pasaku pasaulē. Ielas ir dekorētas ar tūkstošiem gaismu, un vecpilsēta izskatās kā no stāstu grāmatas. Gardo dzērienu aromāts, iespaidīgas skulptūras un svētku atmosfēra Drēzdenes tirgus laukumā radīs neaizmirstamu pieredzi. Šeit jūs varat baudīt senas tradīcijas un unikālus ar rokām darinātus priekšmetus.

Nirnberga: Ziemassvētku tirdziņš Vācijā

Pēc Drēzdenes dodieties uz Nirnbergu, kur “Christkindlesmarkt” jūs gaida kā Ziemassvētku pasaka antīku stendu ēnā. Šis Ziemassvētku tirdziņš ir pazīstams ar izciliem ar rokām darinātiem priekšmetiem, Ziemassvētku rotaļlietām un gardumiem. Iegremdējieties vācu tradīcijās un izbaudiet Nirnbergas “Christkindlesmarkt” unikālo gaismu un krāsas. Tā ir lieliska vieta, kur atrast dāvanas un redzēt, kā pilsēta pārtop Ziemassvētku pasakā.

Ķelne: gotiskās ēkas, vācu delikateses un Ziemassvētku piedzīvojumi

Ķelnē, Vācijā, starp gotiskām ēkām un smaržīgām vācu delikatesēm Ziemassvētku piedzīvojumi iegūst īpašu krāsu. Šī nav tikai vieta, kur apbrīnot gotisko arhitektūru; šeit jūs sajutīsiet Ziemassvētku īpašo burvību sev apkārt.

Ķelne ir slavena ne tikai ar savu vēsturisko mantojumu, bet arī ar Ziemassvētku brīvdienu kņadu un burzmu. Šeit svētku dienās tas kļūst kā pasakā, kur seno ēku kontūras rotā gaismas, bet ielas piepilda Ziemassvētku tirdziņa stendi. Dodieties smaržu un garšu ceļojumā caur Ziemassvētku tirgiem.

Kopenhāgena: krāsainas ielas, pasaku atmosfēra un Ziemassvētku tirdziņi

Šeit sāk mirdzēt krāsainas ielas, un Ziemassvētku tirdziņi tiek izgreznoti ar dažādiem svētku rotājumiem. Dodieties ceļojumā pa šo pilsētu, iemīlieties Nyhavn Ostā, kur pasteļtoņu māju vidū notiek īsts Ziemassvētku šovs.

Kopenhāgena aicina pamosties pasaku pasaulē, kur krāsas, gaismas un Ziemassvētku brīnumi iegūst jaunu nozīmi. Ejot pa šīs pilsētas ielām, jūs sajutīsiet pasaku burvību, atšķirībā no jebkuras citas Ziemassvētku ceļojumu pieredzes. Un Nyhavn Osta ar krāsainajām laivām un Ziemassvētku gaismām kļūs par vietu, kur pilsētas pulss saplūst ar svētku prieka viļņiem.

Kopenhāgena aicina ieklausīties pasaku balsī un baudīt Ziemassvētku tirdziņus, kur var atrast unikālas dāvanas un justies kā īstā Ziemassvētku brīnumā.

Stokholma: Zviedru Ziemassvētku pasaka un atgriešanās ar prāmi uz Latviju

Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā Ziemassvētki iegūst īpašu siltumu. Stokholmas Ziemassvētku tirdziņā ar nosaukumu “Jul på Djurgården” piedāvā ne tikai Ziemassvētku dāvanas un dažādi gardumi, bet arī unikāla zviedru kultūra un tradīcijas. Pēc patīkamā Stokholmas apmeklējuma jūsu ceļojums turpinās uz Zviedrijas pilsētu Nīneshamnu, un no turienes jūs ceļojat uz Liepāju, Latviju. Šis maršruts ļaus izjust gan zviedru kultūru, gan Latvijas piekrastes skaistumu, atgriežoties ar prāmi uz Liepāju.

Nīneshamna, kas atrodas Baltijas jūras piekrastē, aicina jūs uz savu paradīzi. Pilsētas Ziemassvētku tirdziņš piedāvā ne tikai gardus vietējos zviedru gardumus un dāvanas, bet arī rada brīnišķīgu atmosfēru. Mierīgās jūras vēsmas un Ziemassvētku gaismas sniegs nepārspējamu romantiku. Izlemjot doties uz Liepāju ar prāmi, jūs jutīsities kā īsti jūras ceļotāji. Ceļojums pāri jūrai būs vēl viens piedzīvojums, un prāmji sniegs iespēju izbaudīt Baltijas jūras skaistumu un piejūras klimatu. Baltijas jūras šķērsošana ne tikai bagātinās jūs ar jūras atmosfēru un skatu, bet arī dos iespēju mierīgi izbaudīt prāmja ērtības un burvīgo jūras panorāmu.

Lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas kvalitāti mūsu vietnē kemperiai365.lt, tiek izmantotas sīkdatnes statistikas vajadzībām. Vairāk informācijas par privātuma politiku un sīkdatnēm varat atrast šeit.