PAR MUMS

Kemperi 365 – neatkarīgu ceļojumu organizators. Mūsu misija – BRĪVĪBA. PIEDZĪVOJUMI. DRAUDZĪBA. Vīzija – Sirsnīga un atbildīga pakalpojumu sniegšana, kas pārsniedz cerības. 

Mēs lolojam ceļojumu ar kemperiem kultūru Latvijā, vēlamies ieinteresēt netradicionālā, bet strauji augošā ceļošanas veidā. Kaut gan ceļošana ar automašīnu un naktsmītnes viesnīcās izklausās vilinoši, mēs uzskatām, ka tikai ceļojot ar kemperi Jūs varat sajust patieso ceļojumu garu, uzdrīkstēties novirzīties no plāna, pavadīt nakti satriecošās vietās, iemūžināt to, ko gandrīz 

nav iespējams izdarīt ierastajā ceļojumā.

Lai gan biznesu mēs sākām no viena kempera nomas, nepilna gada laikā Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 15 automašīnām atbilstoši dažādām vēlmēm un iegribām.

Katrs Jūsu ceļojums mums ir svarīgs, tāpēc mēs ieteiksim, palīdzēsim un paskaidrosim, lai iespaidi ar tuvākajiem cilvēkiem būtu visneaizmirstamākie un siltākie.

Dodamies piedzīvojumos kopā!

 

Rīgas – Kemperi 365,  Rīgas-Siguldas šoseja 3A K-2, Berģi, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV-1024

Kauņas – 365 kemperiai Kaunas,  Žemaitkiemio km, Kaunas 54340

Viļņas – 365 kemperiai, Lubinų g. 12a, Avižieniai 14180, Lietuva

Lai uzlabotu Jūsu pārlūkošanas kvalitāti mūsu vietnē kemperiai365.lt, tiek izmantotas sīkdatnes statistikas vajadzībām. Vairāk informācijas par privātuma politiku un sīkdatnēm varat atrast šeit.