Par mums

SIA „365 Kemperi” – mēs esam lielākais uzņēmums Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar kemperu un piekabju mājiņu pārdošanu, piedāvā kemperu noma un servisa pakalpojumus, kā arī piedāvā plašu kemperu/piekabju mājiņu piederumu un papildu aprīkojuma klāstu.

Mēs priecājamies piedāvāt jums šādus pakalpojumus:
Kemperu noma – nomājam vienus no jaunākajiem kemperiem tirgū. Piedāvājam plašu kemperu nomas klāstu un cenšamies, lai katra klienta ceļojums būtu perfekts.

Kemperu/piekabju mājiņu iegāde – esam oficiālie ADRIA, BRAVIA MOBIL, AHORN CAMP, SUNLIVING, LAIKA, DETHLEFFS, RIMOR, HYMER, HOBBY pārstāvji, tāpēc varēsiet izvēlēties jums vispiemērotāko kemperi vai piekabju mājiņu.

Servisa pakalpojumi – lai jums būtu lielāks ērtums, piedāvājam servisa pakalpojumus kemperiem. Esam savākuši kvalificētu speciālistu komandu, kuri, izmantojot augstākās klases tehnoloģiskus risinājumus, veiks visus jūsu kemperim nepieciešamos remontdarbus. Veicam dažādas sarežģītības kemperu/karavanu atjaunošanas, remonta darbus.

Kemperu/piekabju mājiņu piederumi – ietver gan funkcionalitātes piederumu izvēli, gan lietas, kas piešķirs jūsu transportlīdzeklim vairāk estētikas. Galu galā tieši vismazākās detaļas nosaka, ka ceļojumi vienmēr būs ērti un ka jebkādas problēmas gadījumā spēsiet atrast visu nepieciešamo. Plaša piederumu izvēle ļauj izvēlēties uzticamu kvalitāti par ļoti konkurētspējīgu cenu.

Mēs cenšamies, lai katrs no jums, vēršoties pie mums, atrastu visu nepieciešamo jūsu ērtai un drošai ceļošanai. Piedāvājam tikai kvalitatīvus pakalpojumus par ļoti pievilcīgu cenu.

Scroll to Top